Úvod

Hungaroring_august_2014-IMGP3197

Stiahni si formulár vo formáte PDF

Náš motoklub je združenie motorkárov s minulosťou i perspektívou. Vznikol z potreby formálneho zastrešenia našich činností v blasti „motocyklizmu“ v roku 2001. Združil motorkárov z regiónu Zemplína, ktorých aktivity sa datujú už od roku 1977.  Pozor, nejde o preklep! Viac sa dočítate v sekcii História.

miniDôvodom vzniku samotného klubu bola potreba posunu našich zámerov na vyššiu kvalitatívnu úroveň. Na našej stránke nájdete prezentáciu toho čo sme robili, ako i toho čo plánujeme ďalej.

Naším cieľom je v prvom rade využiť naše bohaté skúsenosti na výchovu mládeže s ambíciami v rôznych disciplínach motocyklového športu ( minibike a cestné preteky  ).
do

Takisto chceme na čo najvyššej úrovni pokračovať vo všetkých činnostiach, ktoré sme robili doposiaľ, ako i rozšíriť naše aktivity v ďalších zaujímavých disciplínach ( preteky historických motocyklov, mototuristika  ).

Čerstvé novinky z diania v klube nájdete v aktualitách, takisto vám ponúkame možnosť do istej miery ovplyvniť jeho fungovanie – stačí, keď nám e-mailom  zašlete váš návrh, či pripomienku. Každý s radosťou privítame.

Staň sa našim partnerom a
– uvidíš preteky priamo z PIT LANE
– zažiješ atmosféru pretekov z pohľadu pretekárskeho tímu
– uvidíš, čo sa deje v depe

Povedz o tom svojim priateľom

Loading Facebook Comments ...