Autodrom Most 2014 – 2. časť: admin

Peter RAUCHTúto sezónu absolvujem výjazdy na pretekárske okruhy spolu s chalanmi Motovia clubu a nasávam atmosféru depa. Verte mi, že je to neskutočný zážitok vidieť, ako sa zo všetkých strán postupne schádzajú ľudia s rovnakým “postihnutím” , ako sa zdravia, tešia sa, že sa znova vidia, ako si rutinérsky rozbaľujú svoje príbytky a zariadzujú provizórne dielne uprostred prázdneho parkoviska. V Moste som bol o niekoľko hodín skôr, ako súťažný team a kým chalani dorazili, stihol som dvakrát zmoknúť, ale aj dvakrát vyschnúť. Počasie bolo absolútne nevyspytateľné, obloha bez mráčika a do pol hodiny sa prihnal leják. Našťastie, iba vo štvrtok a ostatné dni nám počasie doprialo jeden nádherný letný víkend. Dodo ORAVSKÝMožno aj vďaka teplému slniečku bola nálada vynikajúca a celkovú atmosféru víkendu nepokazil ani hrôzostrašný pád Doda ORAVSKÉHO. Naopak, keď Dodo sedel opäť v sedle na štarte sobotňajších pretekov, boli sme všetci nesmierne radi, že to Dodo nezabalil a o to krajší bol pohľad na naháňajúcich sa jazdcov na trati.
Peter a SofiPeter RAUCH prišiel na okruh už tradične perfektne pripravený a perfektne naladený spolu so svojou najmladšou faninkou a nikoho nenechal na pochybách, s akým cieľom prišiel do Mostu.
K dobrej nálade nepchybne prispeli aj Dodo senior a Mišo PUŠKÁR senior, ktorí nešetrili úsmevmi na každú stranu. Ku stánku Motovia sa tentokrát pridal aj Marek VRÁNA z Havířova a keď neskôr prichádzali pre radu aj iní pretekári, tak sa depo Motovie chvíľami menilo na konzultačné stredisko a večer potom na diskusný klub.Depo Navyše Peter v piatok oslávil už päťdesiate prvé narodeniny, takže víkendové výsledky už len doplnili krásny narodeninový darček, keď si Motovia odnášala z Autodromu Most spolu 6 víťazných trofejí. Konkrétne dva poháre Dodo ORAVSKÝ za dve tretie miesta v Majstrovsvách Slovenska, a Peter RAUCH dva poháre za dve tretie miesta v bodovaní IMRC a dva poháre za dve víťazstvá v Majstrovstvách Slovenska.

Gratulujeme aj touto cestou Petrovi k jeho jubileu, prajeme veľa zdravia a veľa, veľa ďalších úspechov.

Povedz o tom svojim priateľom

Loading Facebook Comments ...