Zhodnotenie sezóny 2014

Dodo ORAVSKÝ sen., Peter BELLÁS, Peter RAUCHMotovia moto club Racing Team Michalovce zhodnotil sezónu 2014.
5.január 2015  – Zemplínska šírava – penzión Juliana.

Tak ako každoročne, aj toho roku Motovia moto club hodnotil uplynulú sezónu na priateľskom posedení, ktoré sa konalo na Zepmlínskej šírave v útulnom prostredí penziónu Juliana.
Účelom stretnutia bolo zhodnotiť veľmi úspešnú sezónu 2014 a pripomenúť si výsledky dosiahnuté v pomerne náročnej sezóne, ktorá priniesla niekoľko vytúžených výsledkov. Pri hodnotení sezóny bol určite najviac vyzdvihnutý titul majstra Slovenska 2014 v triede 125 SP, ktorý si vybojoval Peter RAUCH.Peter RAUCH a Peter BELLÁS
Tento titul si Peter rozhodne zaslúži, keď si spomenieme na predchádzajúce sezóny, kde Petrovi stále k titulu chýbal povestný kúsok šťastia (všetci kompetentní vieme, o aké skutočnosti v mnohých prípadoch išlo..).
Poznámka autora: Peter stálo to za to, oplatilo sa vydržať… Ďakujeme!
Ďalším v poradí, ktorí skončili na stupňoch víťazov, je Dodo ORAVSKÝ, ktorý v roku 2014 pretekal pod hlavičkou Motovie a skončil na veľmi peknom 3.mieste – MS trieda 125 SP.Dodo ORAVSKÝMišo PUŠKÁR sen.
Chceme vyzdvihnúť aj 6.miesto veterána Miška PUŠKÁRA seniora, ktorý v sezóne 2014 skĺbil v Motovii prácu technického poradcu s pretekaním. Aj tomuto parťákovi ďakjeme za odvedenú prácu. Je len veľká śkoda, že Miško sa posedenia nemohol zúčstniť, keď ho práve v deň stretnutia ho skolila chrípka.

Výsledky 2014:
———————————-
M SR 2014  – 125 SP

1.miesto    – Peter RAUCH
3.miesto    – Dodo ORAVSKÝ
6.miesto    – Michal PUŠKÁR sen. Mišo PUŠKÁR sen.

IMRC CUP 2014 – 125 SP

2.miesto    – Peter RAUCH
4.miesto    – Dodo ORAVSKÝ
10.miesto    – Michal PUŠKÁR sen.

ALPE ADRIA Road Racing Championship 2014

5.miesto    – Peter RAUCH
12.miesto    – Dodo ORAVSKÝ

Majster Slovenska 2014

Po odovzdaní upomienkových predmetov, ktoré pripravili pre ocenených naši sponzori, sa rozprúdila konštruktívna debata, nechýbala dobrá nálada. Bolo prednesených množstvo nápadov a návrhov do sezóny 2015. Som presvedčený, že keď sa nám ich podarí splniť aspoň z polovice, tak sezóna 2015 sa može stať znovu atraktívnou pre celý team.

V závere sa ešte raz chceme poďakovať všetkým, skutočne všetkým, ktorí to v roku 2014 s nami potiahli až do konca.
Do Nového roka 2015 – všetkým kompetentným prajem veľa zdravia a trpezlivosti.
ŠPORTU ZDAR – MOTOCYKLOVÉMU OBZVLÁŠŤ !!!

Motovia moto club Racing team
Michalovce
team manager
Peter BELLÁS

Motovia-NIK_0114zľava: Martin LAŠKODY, Peter BELLÁS, Igor ZAJAC, Peter RAUCH, Dodo ORAVSKÝ sen., Miro VARGA, Franky UHAL, Janko ŠEFČÍK

Povedz o tom svojim priateľom

Loading Facebook Comments ...