Motovia moto club racing Michalovce hodnotí preteky – Slovakia ring – 13. – 15.05. 2016

clanok1hlavna
Na prvé preteky tohtoročnej sezóny 5 – dielného seriálu sme sa nevedeli dočkať – ako stále po zime. Táto býva pre účinkujúcich veľmi dlhá.
Naše očakávania boli z toho dôvodu opodstatnené.
Prispel k tomu aj samotný akt, kedy tesne pred pretekmi Motovia podpísala zmluvu so spoločnosťou Elf o podpore týmu v sezóne 2016.
Tento krok posúva naše účinkovanie v tejto sezóne kvalitatívne dopredu.

 

 

Príprava na preteky mala scenár ako po iné roky. Príprava motocykla, nové farby, balenie a samotný presun do Orechovej Potôni.Pekné počasie vystriedalo počas presunu počasie ktoré pretekári nemusia.Dážď, vietor a ochladenie sa nieslo počas celého súťažného víkendu.Poznačilo aj samotné preteky.V príprave sme sa spoliehali, že v prípade mokrého preteku budú mať v stánku Dunlopu pneumatiky na mokro.Len že tento náš rozmer nebol v ponuke. Takto bol Peter nútený prvý sobotňajší pretek absolvovať na starých “bridžestonkách “, na ktorých to jednoducho už nešlo !

Aj napriek tomu sa s touto skutočnosťou popasoval bravúrne.Ja osobne hodnotím konečné výsledky a celý víkend uspokojivo.V súčte obidvoch súťažných dní na začiatku sezóny to sú výsledky pozitívne.Konečné hodnotenie:

– seriál M SR 125 cm3 SP  – 1. miesto  – Peter RAUCH  – Aprilia 125 cm3 SP

– seriál Alpe Adria Championship / rok 2016 priebežné hodnotenie v rámci Alpe Adrie / – 5. miesto   – Peter RAUCH  Aprilia 125 cm3 SP

Na záver sa chceme poďakovať všetkým sponzorom, priateľom a fanúšikom ktorý nám stále držia prsty.Tešíme sa ďalšie preteky v susednom Maďarsku na okruhu Pannoniaring  – 3. -5. júna 2016

team manager
Peter BELLÁS
clanok5

clanok4

clanok3

clanok2

clanok1hlavna

Povedz o tom svojim priateľom

Loading Facebook Comments ...