Pannonia – ring MAĎARSKO 02.- 03.06.2012

Maďarský Pannonia – ring sa v dňoch  01.-03.06.2012 stal prístavom našich chalanov, ktorí po tretí krát v tejto sezóne zasiahli do boja o body do Slovenského i Europského šampionátu AA. Je mi potešením, že do pretekov sa znova po prestávke zapojil Jaro (pozn.-vynechané preteky v Brne), ktorý svojími výsledkami príjemne prekvapil.

Zabojoval a potvrdil, že je pretekárom ktorý chce stále zlepšovať časy na okruhoch. K tomuto výsledku možno prispela aj prítomnosť ženského pokolenia a pohoda!

Jaro a Peter

Výsledok Petra určite nie je to pravé „orechové“. Veril v lepšie umiestnenie, no závery v túto chvíľu určite robiť nie je potrebné. Peter je veľmi skúsený pretekár na to aby to len tak zabalil. V hre je stále veľký počet bodov, ktoré budú rozhodovať. Som presvedčený, že v najbližších pretekoch bude jeho snaha znova atakovať popredné miesta v špičke. Všetkým prajem pevné zdravie a v najbližších pretekoch len tie najlepšie umiestnenia.

Poďakovanie patrí samozrejme aj všetkým sponzorom, fanúšikom, rodinám a priateľom, ktorí sa snažia spríjemniť život motocyklových pretekárov.

Celkovo sezóna 2012 po troch pretekoch priebežné výsledky:

Majstrovstvá Slovenska:

2.miesto – Peter RAUCH trieda 125 ccm SP 53 bodov

4.miesto – Jaroslav ČECH trieda 125 ccm SP 29 bodov

Európsky šampionát AA:

4.miesto – Peter RAUCH trieda 125 ccm SP 43 bodov

6.miesto – Jaroslav ČECH trieda 125 ccm SP 20 bodov

Športu zdar! A motocyklovému obzvlášť !!!

Team manager

Peter BELLÁS

Motovia moto club – Racing Team

Michalovce

 

foto: http://www.moto-cup.sk/

Povedz o tom svojim priateľom

Loading Facebook Comments ...